Kalecik Beton Güçlendirme işlemleri yapıların deprem ya da artçı sarsıntılara karşı dayanıklı hale gelmesi için yapılması gereken işlemdir. Kimyasal ankraj beton güçlendirme için tercih ettiğimiz yöntemlerden biridir. Yaptığımız kaliteli güçlendirme işlemi sayesindedepremde binaların yıkılma riski en aza iner. Ayrıca sağlam binalarda kişiler güvenle yaşama imkanı bulur.

Kimyasal ankrajla beton güçlendirme işlemimiz farklı yerler için özel kimyasallar kullanılarak yapılır. Hizmetimizi gerçekleştirildiğimiz alanlar; yeni, eski ve restore edilen yapılar. Hasarlı binalar, kapılar, pencereler ve merdivenlerdir. Aşağıdaki tüm karotçu işlemlerindede pratik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

 • Derz Kesim
 • Beton Delme
 • Beton Kesme
 • Duvar Kırma
 • Deprem Testi
 • Karot Testi
 • Hafriyat

Yukarıda sıraladığımız tüm karotçu uzman ve işinde ehil ekiplerimiz siz kıymetli müşterileri mizin kapılarına kadar getiriyor. Asfalt kesme işlemlerinizi en pratik ve ekonomik çözümlerle sizlere sunuyoruz. Hemen hizmet almak için bizi arayın!

Uzman Beton Güçlendirme Ekipleri ✅ Ücretsiz Keşif
Güleryüzlü Hizmet ✅Tüm Türkiye'ye hizmet
Son Teknoloji Makineler ✅ Pratik ve Hızlı Hizmet Garantisi
Ekonomik Hizmetler ✅ İşinde Ehil Karotçu Ekip
20+ Yıldan Fazla Deneyim ✅ İsteklerinize Uygun Hizmetler

Kalecik Beton Güçlendirme

Beton Güçlendirme Nasıl Yapılır ?

Kalecik Beton Güçlendirme ekibimiz kimyasal ankraj işlemini yapıların güçlendirilmesini ve yapıların sürekliliğini sağlamak amacıyla yapar. Deneyimli teknik ekibimizle gerçekleştirdiğimiz bu işlemin detayları şöyledir;

 • Kimyasal ankrajın ilk aşamasında yeni beton ve eski betonun karıştırılması sağlanır.
 • Elde edilen beton karışımı yeni ve daha güçlü bir karışım olur.
 • İki betonun karışması esnasında ise özel kimyasallardan yararlanılır.


 • Böylelikle yeni betonun deprem ve darbelere karşı daha güçlü olması sağlanır. Beton ve kimyasal maddeler kullanılarak yaptığımız kimyasal ankraj malzemesinin hemen donması mümkündür. Bunun için ekibimiz hesaplamayı doğru şekilde yapar ve böylelikle geri dönülemez hatalardan uzak kalır.

  Beton Güçlendirme hizmetlerimizi sizin daha sağlam ve depreme karşı daha dayanıklı binalarda oturmanız için yapıyoruz.

  Kimyasal Ankraj

  Eski yapı ve binaların güçlendirilmesini sağlamak için yapılan işlemlere kimyasal ankraj denir. Firmamız insanların güçlü binalarda yaşamalarını sağlamak ve yıpranan binaları sağlam hale getirmek için kimyasal ankraj üzerine çalışır. Güçlendirme işleminin yapılabilmesi içinse teknik ekipmanlar ve kimyasal maddeleri kullanır. Binalarda güçlendirmeye sağlamak için bu uygulamayı ise deneyimli personeliyle yapar. Kimyasal ankrajla güçlendirilen yapılar depreme karşı güvenli koruma sağlar.

  Filiz Ekme

  Firmamızın hizmeti olan kimyasal ankraj, demir filiz ekme işlemi için tercih ettiğimiz bir uygulamadır. Bu alanda yaygın kullanıldığı için kimyasal ankraja aynı zamanda filiz ekme ismi de verilir. Filiz ekme işleminde demir filizlerden yararlanırız. Demir filiz ekme yapabilmek için ilk olarak uygulama yapılacağı betona demir filizlere uygun delikler açarız. Bu delikleri özel kimyasallarla doldururuz. Kimyasal ilavesinden sonra demir filizi de açtığımız deliklere uygulayarak ankraj işlemini tamamlarız. Beton ve kimyasal madde etkisiyle hemen donma gerçekleştiği için hızlı güçlendirme mümkün olur.

  Fiyat Teklifi

  Aramak için müsait değilseniz, hiç sorun değil. Bize whatsap veya mail üzerinden ulaşabilir ve anında cazip fiyat teklifleri için geri dönüş alabilirsiniz.

  2024 Kalecik Beton Güçlendirme Fiyatları

  İşlem Fiyat
  Ev içerisinde ufak çaplı hizmet 1 ₺0.50
  Şantiye tipi büyük çaplı hizmet 1 ₺0.49
  Daha Fazlası için Fiyat Sorunuz
  Evet, üstelik keşif işlemini ücretsiz olarak sağlıyoruz.
  Her işleme göre farklı bir çalışma saati belirliyor ve bu konu hakkında sizi bilgilendiriyoruz.
  Evet efendim hizmet sırasında oluşan atıkları ev temizler gibi temizlemesekte :) kabaca bir temizlik yapıyoruz.
  Images Bize Yazın

  İletişim Formu